Hillary Duff

11. července 2009 v 12:10 | smiles-girl-danca |  Celebrits

About her

Povolání: Herečka, zpěvačka, módní návrhářka, textařka
Věk: 21
Datum narození: 28. 09. 1987
Místo narození: Houston, Texas, USA
Znamení: Váhy
Hilary Duff od pěti let navštěvovala balet a po dvou letech se dostala do známého tanečního klubu The Nutcracker (u nás známý jako Louskáček). Později začala hrát v reklamách a v jedenácti letech uspěla v konkurzu na film "Casper Meets Wendy (Casper a Wendy)", který ji pomohl ke slávě a úspěchu.

Následně začala hrát malé role - například v Chicago Hope, ale ve třinácti uspěla v konkurzu na TV seriál Lizzie McGuire kde si zahrála spolu s její sestrou Haylie . Američani si tento seriál zamilovali (a s ním samozřejmě i Hilary). V pár dílech dokonce i zpívala, a protože to nebylo vůbec špatné, rozhodla se, že bude i zpěvačka. A tak vlastně vzniklo její první CD Santa Claus Lane, později nazpívala i některé písně na soundrack k seriálu Lizzie McGuire.

To už Hilary znala celá Amerika, takže se není co divit, že ji režiséři začali obsazovat do filmů jako o závod. Po filmu "Casper Meets Wendy (Casper a Wendy)" následovaly filmy "Agent Cody Banks" a "Cadeth Kelly (Kadetka Kelly)". Potom skončilo natáčení seriálu Lizzie McGuire, a tak se produkce rozhodla natočit film "The Lizzie McGuire Movie (Italské prázdniny)", čímž seriál Lizzie McGuire nadobro zpečetili. Mimochodem také nazpívala tři písničky pro Walta Disneye - The Tiki Tiki Tiki Room, Circle Of Life a se svou sestrou Haylií Duff nazpívala singl k filmu Lady & Tramp - The Siamese Cat song a také nazpívala písničky na soundtracky téměř ke všem filmům, ve kterých si zahrála.

Hilary dokonce za film (Italské prázdniny 1) získala cenu za nejlepší teenagerovskou roli roku. Potom si založila vlastní skupinu a začala se zpěvu věnovat naplno. Na konci roku 2003 jí vyšlo již druhé a více úspěšné album Metamorphosis a také byla nečekaně vydána deska Most Wanted, což byl takový souhrn nejhránějších písní, včetně nějakých novinek a bonusů, natáčela film "Cheaper by the Dozen (Dvanáct do tuctu)", v dubnu 2004 vyhrála cenu za nejlepší zpěvačku roku na Kids Choice Awards.

Tím Hilaryina kariéra rozhodně nekončí. V roce 2004 se v kinech objevily její další filmy - "A Cindrella Story (Moderní Popelka)" a "Raise Your Voice (Nikdy to nevzdávej)"a taky se na pultech objevilo nové CD - Hilary Duff, se kterým Hilary zaznamenala velký úspěch. 1. ledna vyšel film "Human nature (Slez ze stromu)", dále následovalo pokračování filmu "Cheaper by the Dozen 2 (Dvanáct do tuctu 2)" a také film "The Perfect Man (Pan Božský)".

V roce 2006 si Hilary na chvíli dala "pohov" a natočila pouze film "Material Girls (Holky v balíku)", ve kterém si zahrála se svou starší sestrou Hayli Duff a také vydala CD 4EVER Hilary Duff, což byla výběrovka jejich hitů a spousta remixů.

V roce 2007 je Hilary už zase pilná jako včelička. Namluvila v kresleném filmu kočku Sunshine Goodness. Dále natočila film "War. INC.", ve kterém si zahrála popovou hvězdu. Sotva skončilo natáčení filmu War.Inc vrhla se na další a to Safety Glass. Vydala album Dignity s veleúspěšnými singly With Love a Stranger, které burcují americké hitparády a které se naprosto liší od jejich předešlých alb - je spíš v tanečním stylu a také jeho limitovanou edici, která obsahuje i videoklipy. Její další novinkou (nejedná se ale o řadové album) je CD Unlimited, jenž obsahuje písně, které Hilary na svá alba nepoužila...

Hilary má sestru Haelie Duff která je méně slavná zahráli si spolu ve filmu Material Girls(Holky v balíku),a ve filmu the Lizzie McGuier

Hilary taky hrála ve filmu Saffety Glass a Greta.

Hilary má také svojí modní značku Stuff by Hilary Duff Pod touto značkou navrhuje oblečení pro teenagery, ale také pro barbínky. Dále šperky, boty, parfémy, ložní oblečení...

Filmy


Moderní Popelka

Nahraďte ztracený střevíček mobilním telefonem a předměstí LA se může stát královstvím za devatero horami.

Seznamte se se studentkou Sam (Hilary Duff), která myje podlahy v restauraci, snaží se vyjít se svou hroznou macechou a nevlastními sestrami, a zároveň sní o tom, že odejde na univerzitu Princeton (na dokonalé místo, kdy by se stala princeznou a našla svého prince). Ale možná už svého krásného prince má. Neznámého přítele z chatu (Chad Michael Murray), se kterým se má konečně setkat na haloweenském plese.

Sam zpanikaří, když zjistí, že jejím tajemným ctitelem je nejoblíbenější kluk na škole. Může se někdo takový zamilovat do holky, která není právě "in"? Je možné, aby se pohádky staly skutečností? Určitě ano, ovšem jen pokud si Sam bude stát za svým, změní se její sen v realitu.Pan Božský

Pan božský

Základní informace:
Originální název:The Perfect Man
Česká premiéra: Neznámo kdy, ale už byla.
Natočeno: USA 2005
Režie: Mark Rosman
Scénář: Gina Wendkos
Kamera: John R. Leonetti
Hudba: Christophe Beck
Hrají: Hilary Duff (Holly Hamilton), Heather Locklear (Jean Hamilton), Chris Noth (Ben Cooper), Mike O´Malley (Lenny Horton), Ben Feldman (Adam Forrest), Vanessa Lengies (Amy Pearl)
Přístupnost: od 12ti let
Délka: 100 minut
Žánr: Komedie / Drama / Romantický

Obsah:
Příběh vypráví o rodině bez tatínka, která se často stěhuje z místa na místo. Maminka Jean (Heather Locklear) je často nespokojená a touží najít ideálního muže svých představ, a tak její dvě dcery na to doplácí a Jean si to moc neuvědomuje. Jenže hledání toho pravého se až nepříjemně protahuje a vždy, když to skončí fiaskem, tak si Jean sbalí kufry a vyráží se svými děvčaty na nové místo, kde začínají znovu. Dcera Holly (Hilary Duff) se ocitá stále v novém prostředí a hledá si nové kamarády, ale jednoho dne si řekne konec. Chce, aby její maminka byla šťastná jako dřív a chce jednou provždy se stěhováním skončit, a tak vymyslí jakého si virtuálního perfektního muže a píše své mámě romantické e-maily, posílá navoněné dopisy a nosí lásky plné květiny. Přitom se chodí vždy vyptávat jednoho sympatického pána, který jí radí jak na to. Jean je po dlouhé době zase šťastná a nemůže se dočkat až se spolu setkají. Když vychází pravda najevo, tak Holly zjistí, že perfektního muže, po kterém maminka vždy toužila, měla celou tu dobu před sebou. Budou se znovu balit, nebo už konečně zůstanou?

Holky v balíku

Hrají: HILARY DUFF AND HAYLIE DUFF
Popis:Persia (Haylie Duff) a Tanzie (Hilary Duff) Marchattaové mají vše. Zdědili multi-milionovou kosmetickou firmu. Holky si užívají života jako jednu velkou party. Když se objevil skandál okolo jejich firmy, holky jsou náhle bez peněz, domova a zdánlivě bez síly. Mohli by klidně odejít a pozorovat jak jim konkurence kupuje firmu, ale tím by poškvrnili jméno svého zemřelého otce, proto se rozhodnou zachránit to co jde. Aby zachránili svůj podnik budou muset dělat to co je nikdy nenapadlo … mít zodpovědnost, prosit o pomoc atd. A aby to dokázali musí v sobě najit vnitřní sílu.Dvanáct do tuctu 2

Originální název. Cheaper by the Dozen 2
Typ filmu: komedie, dobrodružný, rodinný
Rok výroby: 2005
Země: USA
Délka filmu: 94 minut
Hrají:
Steve Martin (Tom Baker)
Bonnie Huntová (Kate Bakerová)
Alyson Stonerová (Sarah Bakerová)
Forrest Landis (Mark Baker)
Morgan Yorková (Kim Bakerová)
Liliana Mumyová (Jessica Bakerová)
Jacob Smith (Jake Baker)
Tom Welling (Charlie Baker)
Brent Kinsman (Nigel Baker)
Shane Kinsman (Kyle Baker)
Hilary Duffová (Lorraine Bakerová)
Blake Woodruff (Mike Baker)
Kevin Schmidt (Henry Baker)
Piper Perabová (Nora Baker-McNultyová)
Jonathan Bennett (Bud McNulty)
Eugene Levy (Jimmy Murtaugh)
Carmen Electraová (Sarina Murtaughová)
Jaime Kingová (Anne Murtaughová)
Alexander Conti (Kenneth Murtaugh)
Taylor Lautner (Elliot Murtaugh)
Motto: Steve Martin je v zábavném pokračování filmu Dvanáct do tuctu legračnější než kdy jindy!
Krátký popis:
Tom Baker a jeho žena Kate vyrážejí společně se svými dětmi na nezapomenutelnou letní dovolenou. Ale vysněné prázdniny se brzy mění v zuřivé soupeření s ambiciózní a přehorlivou rodinou Tomova věčného rivala Jimmyho Murtaugha. Bakerovic děti v původní sestavě včetně Hilary Duff, Toma Wellinga a Piper Perabo jsou zárukou super zábavy v komedii pro celou rodinu!
Dvanáct do tuctuDvanáct do tuctuDvanáct do tuctu

Italské prázdniny

The Lizzie McGuire Movie
Typ filmu: Komedie
Rok výroby: 2003
Popis:Walt Disney Pictures uvádí ITALSKÉ PRÁZDNINY, rozvernou komedii v hlavní roli s Hilary Duff, nejoblíbenější teenagerovskou hvězdou Hollywoodu (Agent Cody Banks). Veselá dobrodružství začínají, když se půvabná Lizzie (Duff) a její přátelé chystají na školní výlet do Itálie. Tam se Lizzie obrátí celý dosavadní život v pohádkový sen, když se zamiluje do italské pop-hvězdy Paola a on si ji splete se svou bývalou přítelkyní. Z mladičké a nezkušené Lizzie se stává mezinárodní hvězda pop music, která stojí před zásadním rozhodnutím: má vyměnit nový báječný život v záři reflektorů za staré dobré časy a osvědčené přátele?
This is alternative content.

Casper Meets Wendy

Casper a Wendy (Casper Meets Wendy)
Dobrodružný / Rodinný / Komedie / Fantasy
USA, 1998
20th Century Fox

Na VHS od: 1999
V kinech ČR: Nebyl!
Režie: Bruce McCarthy, Sean McNamara
Hrají: Maria Ford, Cathy Moriarty, Teri Garr, Shelley Duvall, Casper Van Dien, Pauly Shore, Rodman Flender, Hilary Duff, Ben Stein, Richard Moll, Jess Harnell, Vincent Schiavelli, George Hamilton, Bill Farmer, Alan Thicke
Popis:
Fantastický film vypráví o malé čarodějce Wendy a o hodném duchovi jménem Casper, který nemá žádné kamarády, protože se ho všichni bojí. Wendy je na tom úplně stejně, všichni se jí radši vyhýbají s dojmem, že by je mohla proměnit v něco ošklivého, a tak zůstává neustále sama. Tihle dva se náhodou potkají a začíná dobrodružství plné zábavy a přátelství, které oba nikdy nezažili, přičemž jim hrozí obrovské nebezpečí, z kterého se společně dostanou a zachrání své starší vrstevník
vrstevníky.
Obrázek “http://mujweb.cz/www/duff-gallery/Casper%20Meets%20Wendy/2.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
Obrázek “http://mujweb.cz/www/duff-gallery/Casper%20Meets%20Wendy/6.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
Obrázek “http://mujweb.cz/www/duff-gallery/Casper%20Meets%20Wendy/10.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

Nikdy to nevzdávej

Drama / Romantický
USA, 2004
New Line Cinema

Na DVD od: (červenec 2006)
V kinech ČR: 02.02.2006
Režie: Sean McNamara
Hrají: Hilary Duff, John Corbett, Rebecca De Mornay, Keith David, Sean McNamara, Rita Wilson
Terri Fletcher (Hilary Duff) je velmi talentovaná zpěvačka z malého města, která ví co chce, ale její přísný otec má o ni příliš velký strach a nechce ji pustit na letní uměleckou akademii talentovaných zpěváků v Los Angles, kde jsou vybíráni jen ti nejlepší z celé země. Bohužel hned na začátku se stane tragické neštěstí. Její bratr nepřežije autonehodu, kterou zavinil opilý řidič. V tu ránu se Terri a celé rodině obrátí život na ruby. Její otec má ještě větší strach o své poslední dítě a celkově jsou na tom všichni špatně. Maminka nechce žít s pocitem viny, že si Terri zkazí život, a tak ji pustí do Los Angeles, protože ví, že je to jediná šance, aby začala znovu žít. Terri to zpočátku na škole nemá vůbec jednoduché a každý den bojuje se strachem a pocitem viny. Nakonec si tam najde kamarády a ukáže svůj nesporný talent, který bylo třeba rozvíjet a celou rodinu to znovu semkne. Tatínek pochopí, že dělal chybu a nemůže být pyšnější.
Fotky:
Klikněte pro zobrazení původního obrázku


Klikněte pro zobrazení původního obrázku

Klikněte pro zobrazení původního obrázku
Photos

http://static.flickr.com/54/128102000_6f02915ce3.jpg

http://www.lahiguera.net/musicalia/artistas/hilary_duff/fotos/588/hilary_duff.jpg

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 aveki aveki | Web | 11. července 2009 v 20:41 | Reagovat

ahojky diky za sprateleni

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama